KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı MEKAY MAKINA SANAYI TIC LTD´ya (Bu metinde "MEKAY MAKINA SANAYI TIC LTD" olarak kullanılacaktır) aittir.

MEKAY MAKINA SANAYI TIC LTD internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, MEKAY MAKINA SANAYI TIC LTD ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı MEKAY MAKINA SANAYI TIC LTD internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini mekaymakina.ttkobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. mekaymakina.ttkobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

MEKAY MAKINA SANAYI TIC LTD internet sitesini ziyaret eden ve MEKAY MAKINA SANAYI TIC LTD sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2021 - MEKAY MAKINA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi